Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vairuotojas - ekspeditorius

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Alverma“

Darbo pobūdis

  • Paletinių krovinių pasikrovimas į automobilį ir jų pristatymas numatytu maršrutu (mikroautobusas su liftu);
  • Korektiškas bendravimas su klientais;
  • Automobilio švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • C kategorija ir 95 kodas (privalumas);
  • 1 metai panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Esate vairavęs krovininį automobilį Vilniaus mieste (privalumas);
  • Noras dirbti ir užsidirbti.
  • Lietuvių k.
  • Rusų k. (Privalumas)

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę prisidėti prie sėkmingos organizacijos augimo;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Alverma“

Transporto paslaugos / krovinių pervežimas vietiniais maršrutais.