Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB KADVEŽA

Vairuotojas - ekspeditorius

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB KADVEŽA

Darbo pobūdis

Darbas vykdomas vilkikais MAN euro 5 su tentinėmis puspriekabėmis.
Vilkikai vyksta kadencijomis 6/3 arba 8/4 į Vakarų Europos šalis.

Reikalavimai

Reikalavimai: CE kategorija, 95 kodas, atsakingas požiūris į darbą, palaikoma tvarka vilkike.
Būtina darbo patirtis.
Privalumai: ADR; užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Siūlome:
asmeninį vilkiką, su galimybe palikti reikalingus daiktus po kadencijos;
mobilų ryšį bei internetą, skirtą susisiekti nevaržomai darbo klausimais;
draugišką kolektyvą, lankstumą;
pagalbą ir komunikaciją, sprendžiant klausimus kelyje.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas
UAB KADVEŽA

UAB KADVEŽA

Ambicinga ir veržli įmonė, pradėjusi nuo krovinių pervežimo Lietuvoje šiuo metu vykdo krovinių pervežimą Europoje bei Skandinavijos šalyse.
Kolektyvas jaunas, draugiškas ir sparčiai augantis.
informacija apie UAB KADVEŽA
767 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius