Vairuotojas - ekspeditorius

1400-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Švarus pasaulis“

Darbo pobūdis

Ieškome naujų komandos narių, kolegų (-ių) B kategorijos vairuotojų-ekspeditorių! Tavo kasdienės užduotys bus pakeisti purvą sugeriančius kilimėlius įmonėse, valstybinėse institucijose; surinkti kilimus iš ir pristatyti į mūsų klientų namus. Darbas vyktų visoje Lietuvoje.

Kviečiame ir siūlome:
  • konkurencingą darbo užmokestį – į rankas nuo 1400 iki 1700 Eur;
  • vairuosite tik patikimus, naujus automobilius;
  • už gerus rezultatus gausite papildomus piniginius priedus prie atlyginimo;
  • norime, kad mūsų darbuotojai taptų tikrais profesionalais, todėl teikiame apmokymus ir visapusę pagalbą;
  • įmonė plečiasi ir auga, todėl turite tikrai realią galimybę kilti pareigose;
  • galėsite naudotis visomis įmonės teikiamomis paslaugomis su specialiomis darbuotojų nuolaidomis.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:
  • gerai orientuojiesi aplinkoje;
  • esi mandagus, žinai, kaip bendrauti su klientais;
  • esi atsakingas, kitaip tariant, esi žodžio žmogus;
  • mėgsti dinamiką ir vengi rutinos;
  • esi pasiruošęs padėti kolegoms;
  • privalumas: rusų, lenkų kalbos.
Sudomino? Būtinai skambink tel. 867311748 arba iš karto siųsk CV el. paštu:

Įmonė siūlo

Socialines garantijas
Dinamišką darbą stabilioje įmonėjė

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. į rankas

UAB „Švarus pasaulis“

UAB Švarus pasaulis
Profesionaliai valome biurų, bankų, verslo centrų ir kitų įstaigų patalpas. Taip pat atliekame automatinį kilimų valymą ir siūlome kilimėlių keitimo paslaugas.
Mūsų tikslas yra ne tik padėti įmonėms palaikyti švarą, bet ir prisidėti besirūpinant įvaizdžiu. Nes tvarkingos patalpos ir švarūs durų kilimėliai yra tai, kas pirmiausia pasitinka klientus ir lankytojus. Šiltas priėmimas, šypsena ir rankos paspaudimas atkeliauja jau susidarius pirmą įspūdį.
Mūsų ceche visi durų kilimėliai yra valomi modernia technika ir efektyviomis priemonėmis, tad garantuojame Jums aukščiausią švaros kokybę. Kilimėlių keitimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.
Švarios grindys, sienos, langai, bendros erdvės be pelėsio – pasirūpinsime viskuo. Nesvarbu, ar Jums reikės virtuvės įrangos, ar automobilių stovėjimo aikštelės išvalymo. Mūsų komanda pasiruošusi atlikti plataus spektro specializuotus valymo darbus visoje Lietuvoje.