UAB „A-PAK“

Vairuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „A-PAK“

Darbo pobūdis

  • Savailaikis produkcijos pristatymas klientams;
  • Išvežtos taros surinkimas iš klientų;
  • Automobilio priežiūra ir tausojimas;
  • Teisingas dokumentacijos pildymas bei grąžinimas atsakingiems darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų, jeigu:
  • Esate iniciatyvus, sąžiningas, komunikabilus ir atsakingas;
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (C, CE kategorijos, skaitmeninė tachografo kortelė).

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Papildomas išmokas už puikų darbo atlikimą;
  • Įvadinius apmokymus ir instruktažą tinkamam pareigų vykdymui;
  • Darbą naujomis transporto priemonėmis.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
UAB „A-PAK“

UAB „A-PAK“

Mūsų įmonė užsiima pakuotės iš gofruotojo kartono gamyba ir prekyba.
informacija apie UAB „A-PAK“
2295 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1708 €
25% uždirba 1708-2204 €
25% uždirba 2204-2604 €
25% uždirba nuo 2604 €