Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vairuotojas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Delila“

Darbo pobūdis

Kasdien aptarnaujame dauguma klientų, teikdami tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl profesionali ir motyvuota komanda – mūsų sėkmės garantas.
Esi atsakingas ir turi ambicijų tapti savo srities profesionalu? Prisijunk prie mūsų! Šiuo metu ieškome vairuotojo-ekspeditoriaus:
Ieškome vairuotojo - ekspeditoriaus, darbui Lietuva-Lenkija-Suomija vadinkime ratais.

Reikalavimai

CE vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo kortelė, profesinės; Kompetencijos pažymėjimas „95 kodas“ CE kategorija. Atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
Bendraujame su vairuotojais kaip su lygiais įmonės darbuotojais

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Papildoma informacija telefonu
CVB client

UAB „Delila“

Transporto logistika
Sąžiningumas, laiku mokamas atlyginimas, požiūris į darbuotoją.
informacija apie UAB „Delila“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.