Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TRANSONA“

Vairuotojas - krovėjas

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TRANSONA“

Darbo pobūdis

Vairuotojo LT - UK - LT
Siuntų/krovinių surinkimas bei pristatymas gavėjams, bendravimas su klientais, daliniai krovos darbai.

Reikalavimai

REIKALAVIMAI:
B Kategorijos vairuotojo pažymėjimą (stažas min.2 m.)
Bent 2 metų vairuotojo darbo patirtis
Spartus bei greitos orientacijos
Mandagus
Besilaikantis susitarimų ir atsakingas
Paslaugus kolegų ir klientų atžvilgiu
Mokantis valdyti konfliktines situacijas
Turintis patirties dirbant panašaus pobūdžio darbą (siuntų pristatymas)

Mes jums siūlome

Bazinis atlyginimas už reisą - 410 € + Priedai po mokesčių.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

Ecotrip – nuolat besiplečianti transporto ir logistikos įmonė, siūlanti profesionalias pervežimo paslaugas. Ne vienerius metus vykdanti sėkmingą veiklą Lietuvoje ir Europoje. Mūsų įmonės tikslas – lyderystė tarp konkuruojančių organizacijų, prisitaikymas prie rinkos pokyčių, bei nuolatinis tobulėjimas siekiant patenkinti kliento poreikius. Norėdami sukurti ilgalaikius santykius, įmonės viduje auginame pagarbos klientui vertybes ir vykdome kokybės politiką.
informacija apie UAB „TRANSONA“
1250 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.