Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB " TOI TOI Lietuva"
More about company »

Vairuotojas - operatorius

850–1200 Eur
Klaipėda - UAB " TOI TOI Lietuva"

Darbo pobūdis

Biotualetų tvarkymas, priežiūra ir transportavimas. Darbas tik Lietuvoje.
Pagalbiniai darbai įmonės bazėje.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija).
Vairuotojo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą – atskaičius mokesčius min. – 850 Eur/mėn., max. – 1200 Eur/mėn. (šiltuoju laikotarpiu).
LR įstatymuose numatytas realias socialines garantijas.
Papildomą sveikatos draudimą.
Visas darbui reikalingas priemones (tame tarpe darbo rūbai ir jų plovimas bei keitimas kartą per savaitę).

Tel. pasiteiravimui 8 612

Atlyginimas

850–1200 Eur atskaičiavus mokesčius

Įmonės veikla:
  • Biotualetų nuoma, aptarnavimas, pardavimas;
  • Vagonėlių nuoma (sanitarinių konteinerių nuoma, biuro vagonėlių nuoma, biuro konteinerių nuoma, ofiso vagonėlių nuoma, ofiso konteinerių nuoma, buitinių vagonėlių nuoma, buitinių konteinerių nuoma, sandėlio konteinerių nuoma, sandėliavimo konteinerių nuoma) aptarnavimas, pardavimas;.
  • Apsauginių tvorų nuoma;
  • Asenizacinės paslaugos, nuotekų duobių bei įrengimų valymas ir t.t.

Kontaktinis asmuo: Tautvydas Šliautaris, mob. tel. nr.: 8612 ,
Įmonėje vid. atlyginimas 991€
22% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)