Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Igis prekyba

Vairuotojas - pagalbinis darbuotojas

600-700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB Igis prekyba

Darbo pobūdis

Produkcijos pristatymas į objektus įmonės automobiliu (B kategorija)
Tiekėjų atvežtos produkcijos iškrovimas (darbas rankiniu palečių krautuvu/ratukais), sudėliojimas parduotuvėje (prekės iki 30 kg)
Parduotuvės švaros, tvarkos palaikymas
Prekių pakrovimas į klientų automobilius
Dažų tonavimas
Visakeriopa pagalba, asistavimas apdailos medžiagų specialistams

Reikalavimai

Komercinio automobilio vairavimo patirtis, bent 3 metai
Domitės statybų sektoriumi
Gebate nuoširdžiai rūpintis klientu
Laisvai bendraujate su įvairiais žmonėmis
Esate mandagus, etiškas, iniciatyvus, nusiteikęs rimtam darbui ir orientuotas į rezultatą

Mes jums siūlome

Stiprią, motyvuotą, profesionalią ir draugišką komandą
Skaidrų, visuomet laiku mokamą atlyginimą
Puikios darbo sąlygos - neseniai įrengta parduotuvė, naujas automobilis
Esame gamintojas - visos galimybės dalyvauti įvairiuose produktų kūrimo, tobulinimo, gamybos etapuose, didelės profesinio augimo perspektyvos

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Galimi priedai, priklausomai nuo darbo krūvio

IGIS - vienas didžiausių ir seniausių Lietuvos statybinio glaisto ir dažų gamintojų. Ambicingus pardavimo tikslus įgyvendinanti UAB “IGIS PREKYBA” stiprina komandą ir ieško motyvuoto kolegos Klaipėdoje.
informacija apie UAB Igis prekyba
2098 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.