Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
More about company »

VAIRUOTOJAS - PARDAVIMŲ VADYBININKAS VILNIAUS FILIALE

900–1200 Eur
Vilnius - AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"

Darbo pobūdis

Ledų ir šaldytos produkcijos pardavimas;
Nuolatinio pilno produktų asortimento pirkėjų parduotuvėse užtikrinimas;
Skolų-atsiskaitymų su klientais kontrolė;
Aktyvus bendravimas su klientais ir parduodamos produkcijos reprezentatyvus pristatymas;
Darbas su ledų užsakymo programėle;
Darbas dienos metu.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas C kategorija;
95 kodas;
Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą;
profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas;
galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu;
dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
paskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti AB "Žemaitijos pienas".

Atlyginimas

900–1200 Eur atskaičiavus mokesčius

AB „Žemaitijos pienas“ - viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje.
Informacija apie AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
1264 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
1174
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Pažemeckas