CVB client

Pavežėjo darbas/driver needed

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Euromisa“

Darbo pobūdis

Ieškome vairuotojų pavežėjo darbui.
Automobiliai ekonomiški 2011-15 m. Opel astra/insignia
Automobiliai tvarkingi, KASKO
Darbas pamainomis
Lankstūs grafikai,
Nuolaidos degalams,
Padėsime susitvarkyti reikiamus dokumentus,
Kuo daugiau kelionių padarysit tuo Jūsų uždirbamas % bus didesnis.
Suteiksime visą reikalingą pagalbą bet kuriuo metu.
Ieškome atsakingų vairuotojų, tada galėsime pasiūlyti geriausias salygas jog visi būtų laimingi:)

We are looking for drivers with taxify, uber platforms in Vilnius!
Be your own boss, decide when you want to drive, we can ensure flexible shifts.
Start making money now!
Full time or part time!
Weekly payout!
Start ASAP!
If you are friendly, have a driving licence like to meet new people, want to explore city we want you!
Please call or text number below and we will discuss all details!

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas
Mandagumas
B kategorija (2m)
Darbui bus reikalingas individualios veiklos pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Padėsime susitvarkyti reikiamus dokumentus.
Lankstų grafiką.
Pagal susitarimą galime apmokėti kelionės išlaidas.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Euromisa“

Automobilių nuomos kompanija