Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „AM Group“

Vairuotojas su B kategorija

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - MB „AM Group“

Darbo pobūdis

Siuntų pasikrovimas į automobilį ir patikimas jų pristatymas numatytu maršrutu;
Gaunamų užsakymų priėmimas, bei vykdymas;
Korektiškas bendravimas su klientais.
Pilnai naujas auto parkas.

Reikalavimai

Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir aktyvaus vairavimo patirtį;
Esate vairavęs mikroautobusą ;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas;
Turite panašaus darbo patirties (laikysime tai privalumu).

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Draugišką kolektyvą, kuris visada pagelbės;
Galimybę prisidėti prie sėkmingos organizacijos augimo;
Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas

Vip pervežimai, krovinių pervežimai tartautiniai bei vietinei, smulkių siuntu gabenimas ir kraustimo paslaugos. Žmonių įdarbinimas užsienį su visom soc. garantijom.
informacija apie MB „AM Group“
1052 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2020 m.