Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agrarinės paslaugos"
More about company »

Vairuotojas

2200–2800 Eur
Užsienis: Belgija - UAB "Agrarinės paslaugos"

Darbo pobūdis

Prekiu pristatymas į parduotuves nakti. Pasikrauti el.krautuvu, išsikrauti rankiniu. Apgyvendina 3km nuo darbo. Busto kaina nuo 200€ mėn.( priklauso nuo kokybės ir žmonių skaičiaus). Atlyginimas valandinis į rankas 11,36€ atskaičius mokesčius. Galite susitarti dėl periodiniu grižimų po 2 mėn. Daugiau info telefonu.

Reikalavimai

C;CE kategorijos. 95 kodas. Minimalios Anglų kalbos žinios. Gabiems patirtis nebutina.

Mes jums siūlome

Apgyvendinima, darbui reikalingas priemones, kas savaite mokama atlyginima.

Atlyginimas

2200–2800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Euro gijbels įmonė užsima vaisių, daržovių pristatymu klientams.
Informacija apie UAB "Agrarinės paslaugos"
695 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eimutis Ramoška