UAB „Baltic Ground Services“

Vairuotojas (Vilniaus oro uosto teritorijoje)

Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“
Darbo pobūdis:

  • Keleivių vežimas perone;
  • Orlaivių įgulos vežimas;
  • Kitų transporto priemonių, kurios naudojamos orlaivio aptarnavimo metu vairavimas.

Reikalavimai:

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B, C, D kategorijos - būtinos);
  • Patirtis vairuojant autobusą.

Mes jums siūlome:

  • Konkurencingą darbo užmokestį nuo 1240 eurų (bruto), o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, -įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Iniciatyvią ir draugišką komandą;
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: