Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Foodout.lt"
More about company »

Vairuotojas

450–1000 Eur
Vilnius - UAB "Foodout.lt"

Darbo pobūdis

Tiki, kad aktyvus darbas - amžinos jaunystės raktas, o karštas maistas - sielos vaistas? Esi mūsų žmogus, saugantis užsakymus ir juos pristatantis mūsų klientams. Maisto kary, kokio amžiaus bebūtum, atsiliepk! Mes žinom, kad matai mūsų pasiūlymą ir labai Tavęs laukiam! Tau reikės džiuginti žmones ir pristatinėti maistą į namus ar į biurą.

Reikalavimai

Esi energijos užtaisas.
Spinduliuoji pozityvumu.
Turi transporto priemonę.
Esi mandagus ir etiškas.
Moki šypsotis ir sveikintis.

Mes jums siūlome

Draugišką atmosferą, geras darbo sąlygas bei karjeros galimybes.
Prisidėti prie dinamiškos, bet kartu ir draugiškos komandos.
Laisvą grafiką (lengvai derinama su studijomis ar su kitu darbu!).
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

450–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Foodout.lt – didžiausias maisto užsakymo portalas Lietuvoje, jungiantis daugiau nei 200 populiariausių ir Jūsų pamėgtų bei įvertintų restoranų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tai yra patogiausias ir greičiausias maisto užsakymo būdas, kuris garantuoja, jog pusryčius, pietus ar vakarienę išsirinksite keliais mygtuko paspaudimais Foodout.lt interneto puslapyje, mobiliojoje programėlėje ar telefonu.
Įmonėje vid. atlyginimas 874€
8% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)