Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vairuotojas

500–1000 Eur
Vilnius - UAB "Belseta"

Darbo pobūdis

  • Klientų išvežiojimas mieste bei užmiestyje;
  • Mandagus bendravimas su klientais bei prireikiant padėti sukrauti lagaminus;
  • Slenkantis darbo grafikas (tad tinka kaip pastovus bei papildomas darbas)
  • Darbas tinka studentams;

Iki darbo važiuoti nereikia, mes tuo pasirūpinsime!
Suteikiame automobilius darbui, Toyota Prius su dujomis (kuro sąnaudos vairuotojo), mūsų remontas bei planšetė. Kūro sąnaudos apie 3-4eur/100km.

Darbas Taxify platforma, geriausiomis sąlygomis :)

Reikalavimai

Išsiimti individualią veiklą;
Vairuotojo pažymėjimas;
Mandagus bendravimas;
Gera nuotaika;
Reprezentatyvi išvaizda;

Mes jums siūlome

Automobilį darbui + visas priemones.
Paėmimas iš namų.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

500–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Belseta"

Įmonė užsiimanti automobilių nuomą.