Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Ilrema"
More about company »

Vairuotojas

800–1200 Eur
Vilnius - MB "Ilrema"

Darbo pobūdis

Keleivių vežimas Toyota Prius automobiliais, Taxify, ETaksi platformoje.
Pagal susitarimą galimos dieninės ir naktinės pamainos. Darbas tinkamas ir studentams taip pat turintiems neįgalumą.Dėl darbo skambinti: aštuoni,šeši, trys, trys, devyni, penki, du, penki, trys

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Vairavimo įgūdžiai.
Sąžiningumas.
Pareigingumas.

Mes jums siūlome

Tvarkingus Toyota Prius automobilius pavežėjo darbui Taxify/Etaksi/Etransport platformoje.
Reguliarus (kas savaitę) ir punktualus atsiskaitymas už darbą.
Duodame planšetinius kompiuterius darbui.
Už automobilio techninį aptarnavimą apmokame mes. Dėl darbo skambinti: aštuoni,šeši, trys, trys, devyni, penki, du, penki, trys

Atlyginimas

800–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
MB "Ilrema"

MB "Ilrema"

Keleivių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje.Dėl darbo skambinti: aštuoni,šeši, trys, trys, devyni, penki, du, penki, trys