Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lestra“
More about company »

Vairuotojas

800-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lestra“

Darbo pobūdis

Ieškomas vairuotojas vairuoti lengvajį automobilį Vilniaus mieste. Darbas 5 dienas/naktis per savaitę po 12 valandų Galimybė dirbti viršvalandžius už kuriuos bus atlyginta. Visos socialinės garantijos.

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonu Vilniuje, kiekvieną dieną, įskaitant ir savaitgalius. Arba pateikite savo CV į el. ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai

Atsakingumas
Pareigingumas
Sąžiningumas
Vairuotojo pažymėjimas B kategorijos
Mokėjimas bendrauti su klientais

Mes jums siūlome

Itin lankstų darbo grafiką (yra galimybė dirbti tik dienomis arba tik naktimis)
Palankias darbo sąlygas
Automobilius nuo 2012 m. (automatinė greičių dėžė).

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

800–1400 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti