Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eurohorecana“
More about company »

Vairuotojas

Vilnius - UAB „Eurohorecana“

Darbo pobūdis

Reikalingas atsakingas, be žalingų įpročių vairuotojas su B kategorija. Darbo pobūdis - maisto produktų išvežiojimas po įvairias įstaigas Vilniuje. Įmonės sandėlys yra Kirtimų g.61. Darbo laikas: 5 dienos per savaitę.

Reikalavimai

Ieškome tvarkingo, greitos orientacijos, atsakingo,savarankiško, komunikabilaus bei paslaugaus darbuotojo. Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

UAB “Eurohorecana” jau daugiau kaip 12 metų yra maisto produktų tiekėja įvairioms gamybinėms įmonėms, viešbučiams, restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms.
Informacija apie UAB „Eurohorecana“
1402 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andrius Likša