Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Alonteka“

Vairuotojas

8-13 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Alonteka“

Darbo pobūdis

Siuntų išvežiojimas Vilniaus mieste

Reikalavimai

B kategorija.
Darbas įmonės automobiliais Toyota prius

Mes jums siūlome

Karantino metu ypatingai padaugėjo darbo pervežimo srityje. Mes jums siūlome kurjerio darbą Vilniaus mieste.
Gali būti kaip papildomas darbas jums patogiu metu. Darbo užmokestis mokamas kartą per savaite. Atlyginimas priklauso nuo rezultatų, vidutiniškai nuo 8 eur valanda.

Atlyginimas

8-13 €/val. į rankas

‘’ Black & White TRANSPORT ‘’ ieško komandos nario ar narės- vairuotojo- pavežėjo ( Kurjerio ) ar vairuotojos- pavežėjos ( Kurjerės) !
Jei tu esi atsakingas (-a), turi gerus vairavimo įgūdžius ir mėgsti vairuoti- prisijunk prie mūsų !
informacija apie UAB „Alonteka“
3
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.