Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NNL termo"
More about company »

Vairuotojo - ekspeditoriaus su C kategorija

Vilnius - UAB "NNL termo"

Darbo pobūdis

  • Ledų pervežimas su ledų automobiliu po smulkius prekybos taškus Vilniaus, Ignalinos ir Utenos rajonuose;
  • Pasikrovimas Girtekos sandėliuose (Minsko pl.).

Darbo grafikas: nuo 07:00 - 16:00 val., nuo antradienio iki šeštadienio (sekmadienis ir pirmadienis visada laisvos dienos).

Reikalavimai

  • C vairuotojo pažymėjimo kategorija;
  • 95 kodas;
  • Skaitmeninė tachografo kortelė;
  • Panašaus darbo patirtis išvežiojant krovinius (bent minimali būtina);
  • Atsakingumas, sąžiningumas, žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą į banko sąskaitą;
  • Draugišką kolektyvą ir puikų vadovą;
  • Aprūpiname darbui reikiamomis priemonėmis.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt

Tel. 8 618
Informacija apie UAB "NNL termo"
1164 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Kazlauskas