Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus Alus"
More about company »

Vairuotojo padėjėjas

Vilnius - UAB "Vilniaus Alus"

Darbo pobūdis

  • Prekių pristatymas klientams, pakrovimas, iškrovimas į/iš autotransporto;
  • Pagalba vairuotojui;
  • Transporto priemonės vairuoti nereikia;
  • Maršrutai Vilniuje ir Vilniaus apskrityje;
  • Darbas pilnu etatu.
  • Darbo laikas nuo I-ienio iki V-ienio. nuo 08:00 iki 17:00 val.

Reikalavimai

Ypatingų reikalavimų neturime, svarbu, jog esate darbštūs, sąžiningi ir atsakingi.

Mes jums siūlome

Neterminuota darbo sutartis.
Gali būti studentas, tik reikės dirbti ir mokslo metų laikotarpyje.
Darbo vieta ir pokalbis vyks: Žalgirio g. 114, Vilnius.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Vilniaus Alus
www.vilniausalus.lt/
tel:
Įmonėje vid. atlyginimas 641€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)