Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
More about company »

VAISIŲ SANDĖLIS ISPANIJOJE

Nuo 1300 Eur
Užsienis: Ispanija - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Reikalingos darbuotojos (-ai) vaisių sandėlyje, prie rinkimo, rūšiavimo, pakavimo darbų. Darbai uždaroje patalpoje.

Kontraktas nuo birželio 2 d. iki rugsėjo 15 d.

Dirbama I-VI po 10 valandų per dieną.
Atlyginimas atskaičius mokesčius €1.300/mėn.

Vietovė: Soses, Ispanija (Netoli Barselonos).

Apygyvendinimas suteikiamas.

Reikalavimai

Galimybė dirbti nuo birželio 2 d. iki rugsėjo 15 d.

Mes jums siūlome

Tiesioginį įdarbinimą Ispanijoje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Būstą (nuoma savaitei €28, nuskaičiuojama nuo atlyginimo).

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

www.pnv.lt