Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB EUROVAISTINĖ
More about company »

Vaistinės tvarkytoja (-as), 0.25 - 1 et.

Kaunas - UAB EUROVAISTINĖ

Darbo pobūdis

  • Tvarkos ir švaros vaistinėje palaikymas;
  • Vaistinės prekių priėmimas ir išdėliojimas prekybos salėje;
  • Vaistinės prekių kainų etikečių ruošimas ir keitimas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, kruopštumas bei atidumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, tačiau nebūtina;
  • Minimalūs darbo kompiuteriu įgudžiai;
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku nuo 7 val.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.