Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

VAISTININKAS (-Ė)

910-1954 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Simplika“

Pagrindinės veiklos ir atsakomybės sritys:

  • Farmacinės paslaugos teikimas parduodant vaistus;
  • Domėjimasis farmacijos naujovėmis;
  • Klientų konsultavimas.

Žinių ir įgūdžių reikalavimai:

  • Farmacinis išsilavinimas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas ir noras tobulėti.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų darbą ir saviraiškos galimybes;
  • Konkurencingą atlygio paketą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

910-1954 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - naujas inovatyvus vaistinių tinklas Lietuvoje "Apotheka Pharma" kviečia prie savo komandos prisijungti vaistininką(-ę).