,,Limedika” įmonių grupė

Vaistininkas (-ė)

Nuo 1323 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys, Kupiškis - ,,Limedika” įmonių grupė

Darbo pobūdis

Gintarinė vaistinė – tai profesionalias vaistininkų konsultacijas teikiantis vaistinių tinklas, kurio pagrindinis siekis – rūpintis Lietuvos žmonių sveikata. Tai aplinka, kurioje kiekviename žingsnyje jaučiamas rūpestis – darbuotoju, klientu, partneriu, visuomene.

Gintarinė vaistinė kviečia prisijungti Vaistininkus.
Atsižvelgiant į Jūsų gyvenamąją vietą, pasiūlysime patogią darbo vietą, patrauklias sąlygas ir darbo laiką.

Susisiekite su mumis ir tapkite profesionalios, rūpestingos ir draugiškos komandos dalimi:

Darbo pobūdis:
  • Rūpestingas klientų konsultavimas;
  • Profesionalus vaistų ir medikamentų pardavimas klientams;
  • Konsultavimas apie vaistus ir sveikatai skirtus vaistinės produktus bei jų suderinamumą.

Reikalavimai:
  • Farmacijos magistro laipsnis;
  • Galiojanti (arba greitai įsigaliosianti) vaistininko licencija;
  • Vaistų pardavimo, gaminimo ir įsigijimo reikalavimų žinojimas;
  • Bendravimo su klientais ir jų konsultavimo gebėjimai ir(ar) įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:
  • Patogią darbo vietą;
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinius priedus;
  • Kasdienį rūpestį Jumis ir pagalbą darbe;
  • Profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
  • Saugią ir sveiką darbo aplinką.

Kodėl „Gintarinė vaistinė“?

  • Rūpestingai bendradarbiausime: čia nėra griežtos hierarchijos. Pasitikime ir rūpinamės vieni kitais, sugebame priimti ir išklausyti, puoselėjame atvirus, draugiškus, pagarbius santykius.
  • Esame atsakingai laisvi: iniciatyviai patys priiimame sprendimus ir pateisindami įmonės pasitikėjimą, savo kompetencija ir profesionalumu atsakingai veikiame įmonės naudai.
  • Išmaniai rezultatyvūs: išmaniai tenkiname kliento, partnerio ir darbuotojo poreikius. Nevengiame sudėtingų situacijų ir esame atviri naujovėms.
  • Dirbame su polėkiu: vertiname netkėtą, unikalų, kūrybišką sprendimą ir atradimo džiaugsmą.

Atlyginimas

Nuo 1323 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokesčio dydis priklausys nuo turimos darbo patirties ir kompetencijų.

Mylimiausia“ – tai išskirtinė koalicinė lojalumo programa Lietuvoje, veikianti nuo 2012 m. ir jungianti penkis partnerius – AB „SEB bankas“, UAB „LTK Food Group“, UAB „Gintarinė vaistinė“, UAB „Circle K Lietuva“. „Mylimiausia“ fizinės ir virtualios kortelės turėtojai gali naudotis trijų partnerių lojalumo programomis su viena kortele, o naudojant „SEB Mylimiausia Mastercard“ – turėti lojalumo ir mokėjimo kortelę viename.