Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

VALYMO PASLAUGŲ TEIKIMO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

o Valymo darbų organizavimas bei vykdymas valomuose objektuose
o Darbų priežiūra, kokybės kontrolė
o Valytojų komandos formavimas, motyvavimas, apmokymas
o Pavaldžių darbuotojų darbo grafikų sudarymas
o Darbuotojų aprūpinimas reikiamomis darbo priemonėmis
o Bendravimas su klientais bei rezultatų analizė.

Reikalavimai darbuotojui

o Patirtis organizuojant, koordinuojant pavaldžių darbuotojų veiklą (patirtis valymo įmonėje – privalumas);
o Puikūs bendravimo įgūdžiai su įvairiais žmonėmis
o Nebijote imtis atsakomybės, rodyti iniciatyvą bei veikti savarankiškai
o Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Outlook);
o Vairuotojo pažymėjimas bei nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

o Visokeriopą pagalbą pradėjus dirbti
o Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve
o Stabilų atlyginimą ir priedus už rezultatus
o Asmeninį augimą bei tobulėjimą
o Vidinius bei išorinius mokymus.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
CVB client

Valymo paslaugas teikianti įmonė.