Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Insanta“

Valymo paslaugų vadybininkas (-ė)

1573 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Insanta“

Darbo pobūdis

  • Priskirtų kliento objektų priežiūra, valymo kokybės užtikrinimas ir kontrolė, darbų organizavimas ir priežiūra;
  • Darbas su valymo personalo komanda – atranka, apmokymai, motyvavimas, darbo kontrolė;
  • Komunikacija su klientais valymo klausimais;
  • Grafikų sudarymas, atlyginimų pridavimas buhalterijai;
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis valymo paslaugų srityje – nuo 1 metų;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Komandos valdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, greita reakcija ir orientacija stresinėse situacijose;
  • Rusų k. Mokėjimas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Stabilų darbą augančioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įmonės automobilį darbo reikalams tvarkyti;
  • Visas galimybes mokytis, tobulėti ir pasisemti patirties vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Supratingus ir pasiruošusius padėti vadovus ir kolegas;
  • Atlyginimas nuo 1000 Eurų „į rankas“ plius priedai už pasiektus rezultatus;
  • Darbo vieta Vilniaus mieste.

Atlyginimas

1573 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

North Clarity“ - biurų švara ir higiena visoje Lietuvoje besirūpinančių specialistų komanda. Įmonė atlieka aukštos kokybės kasdienius valymo darbus bei suteikia specialias aukštalipių profesionalų paslaugas.
informacija apie UAB „Insanta“
2075 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1699 €
25% uždirba 1699-2095 €
25% uždirba 2095-2367 €
25% uždirba nuo 2367 €