Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Valymo paslaugų vadybininkas

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Valau“

Darbo pobūdis

Bendrovei plečiant savo veiklą, ieško naujų komandos narių kurie vykdytų valymo darbų organizavimą, kontrolę ir priežiūrą, bei bendravimą su klientais.

Reikalavimai

Mokėti dirbti kompiuteriu, turėti vairuotojo teises, komunikabilus, punktualus, lojalus, gebėti organizuoti savo darbą. Privalumas LKKU išsilavinimas

Mes jums siūlome

Pastovus darbas, visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas, darbo telefonas, automobilis.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Valau“

UAB "Valau" – profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikianti įvairaus pobūdžio valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Bendrovė kasdien rūpinasi komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Bendrovės tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčiai. UAB "Valau" darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB Valau komandos darbo įvertinimas, leidžiantis sėkmingai konkuruoti ir plėstis.
informacija apie UAB „Valau“
101
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.