Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ADMI“

Valymo skyriaus vadybininkas (-ė)

1140-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ADMI“

Darbo pobūdis

Tavo užduotys:

Daugiabučių gyvenamųjų namų valymo skyriaus vadybininko (-ės) pareigybė apima valymo darbų organizavimą objektuose - darbuotojų parinkimą, instruktavimą, kokybės užtikrinimą, nuolatinį bendravimą su priskirtais darbuotojais bei klientais/gyventojais telefonu, el. paštu arba gyvai, pasiūlymų teikimą bei sėkmingą jų įgyvendinimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad tu turi:
  • Aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Puikius bendravimo įgūdžius;
  • Vairuotojo pažymėjimą.

Privalumai:
  • Darbo patirtis valymo paslaugų srityje.

Mes jums siūlome

Ką mes siūlome:
  • Komanda – mūsų turtas. Mes matuojame darbuotojų pasitekinimą darbu ir dedame visas pastangas, kad darbuotojai patirtų geriausias patirtis visu darbo santykių metu;
  • Mes švenčiame sėkmę: Organizuojame įvairius renginius, turime apdovanojimus už pasiekimus;
  • Nebijome būti tikrais, tiesiog žmonėmis. Iš klaidų mokomės – įvairiomis įgūdžių gerinimo programomis tobuliname savo profesines žinias, o geriausiais pavyzdžiais – didžiuojamės;
  • Mes kuriame sąžiningą ir skaidrų verslą, esame socialiai atsakinga įmonė. Jaučiame, kad darome pasaulį geresne vieta gyventi.

Atlyginimas

1140-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „ADMI“

UAB „ADMI“

Esame UAB „Admi“ pastatų priežiūros paslaugas teikianti komanda. Į valymo skyriaus komandą kviečiame prisijungti Valymo skyriaus vadybininką.
informacija apie UAB „ADMI“
1019 €
Vid. atlyginimas bruto
115
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 649 €
25% uždirba 649-903 €
25% uždirba 903-1227 €
25% uždirba nuo 1227 €