Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Valytoja (-as)

600-610 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Darbas socialinės įmonės statusą turinčioje įmonėje. Pirmenybė teikiama negalią turintiems asmenims. arba amžiaus grupei 50+

Gamybinės įmonės patalpų valymas, dauguma ploto valoma mašina, likes plotas rankiniu būdu.
Komandinis darbas

Reikalavimai

Iniciatyvumas, atsakingumas
Noras tobulieti
Noras dirbti

Mes jums siūlome

Labai geras darbo grafikas, laisvi savaitgaliai.
Darbas nuo 13:00 val. iki 20:00
Laiku mokamą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus
Galimybę tobulintis ir tobulėti

Atlyginimas

600-610 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Prezo grupė“

Jau ne vienerius metus PREZO kepyklėlėse maišome tešlą, ruošiame ir kepame pačius įvairiausius konditerijos gaminius. Sudedame į ruošiamus kepinius visą meilę ir švelnumą, jaukumą ir šilumą, nes turime vieną didelį tikslą – kad bandelė, pyragas ar kepalėlis duonos, patekęs į pirkėjo rankas, atneštų nuoširdų džiaugsmą.
Informacija apie UAB „Prezo grupė“
1006 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 897 €
25% uždirba 897-1055 €
25% uždirba 1055-1152 €
25% uždirba nuo 1152 €
Vadovas: Renata Gužienė