Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Prezo grupė“

Valytoja (-as)

600-610 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Darbas socialinės įmonės statusą turinčioje įmonėje. Pirmenybė teikiama negalią turintiems asmenims. arba amžiaus grupei 50+

Gamybinės įmonės patalpų valymas, dauguma ploto valoma mašina, likes plotas rankiniu būdu.
Komandinis darbas

Reikalavimai darbuotojui

Iniciatyvumas, atsakingumas
Noras tobulieti
Noras dirbti

Įmonė siūlo

Labai geras darbo grafikas, laisvi savaitgaliai.
Darbas nuo 13:00 val. iki 20:00
Laiku mokamą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus
Galimybę tobulintis ir tobulėti

Atlyginimas

600-610 €/mėn. į rankas

UAB PREZO (PREZO GRUPĖ) - stabili ir sėkmingai daugelį metų veikianti įmonė, vykdo miltinių ir šviežių konditerijos produktų/gaminių gamybą. Įmonėje formuojami miltiniai maisto pusgaminiai, ir kepami įvairiausi konditerijos gaminiai, tiekiami pirkėjams į daugelį Lietuvos miestų. PREZO gaminių natūralumas ir kokybė, į kuriuos sudėta įmonės darbuotojų meilė ir švelnumas, siekia suteikti ne tik jaukumo ir šilumos jausmą, bet ir atneštų nuoširdų džiaugsmą.
informacija apie UAB „Prezo grupė“
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
88
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1302 €
25% uždirba 1302-1580 €
25% uždirba 1580-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €