Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“
More about company »

Valytoja (-as)

Nuo 555 €/mėn. Į rankas
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“

Darbo pobūdis

Kviečiame pretenduoti į valytojos (-o) darbo vietą komplekse, kuris siūlo ne tik daugiausiai pramogų pajūrio gyventojams, bet ir vilioja svečius iš visos Lietuvos dėl išskirtinių savo sveikatinimo procedūrų: vienintelio šalyje geoterminio vandens baseino ir gydomojo dumblo – sapropelio – aplikacijų.

Reikalavimai

Daugiau info tel.

Mes jums siūlome

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje, draugiškame kolektyve.

Laukiame prisijungiant prie mūsų!

Atlyginimas

Nuo 555 €/mėn. į rankas

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ - 15 skirtingų baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai, gintaru alsuojantis SPA centras, 2 maitinimo įstaigos, vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, viešbutis.
Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, Kretingos r.
Informacija apie UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“
616 €
Vid. atlyginimas bruto
181
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 548 €
25% uždirba 548-598 €
25% uždirba 598-705 €
25% uždirba nuo 705 €
Vadovas: Ričardas Jovaiša