Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Valytoja (-as)

1200 Eur
Užsienis: Norvegija - Nordic Holding

Darbo pobūdis

Pyntaberget ir Rondeslottet viešbučiai - Norvegijoje ieško Valytojų prisijungti prie komandos.
Darbo pobūdis: viešbučio bendrų erdvių, kambarių valymas ir priežiūra, švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • Valytojo (-os) darbo patirtis;
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas;
  • Sąžiningumas;
  • Tvarkingumas;
  • Noras dirbti.

Didelis privalumas:
  • Užsienio kalbų žinojimas.

Mes jums siūlome

  • 1200 EUR;
  • Apgyvendinimas ir maitinimas 3 k./ dieną;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką darbo aplinką;
  • Darbo pradžia – iškart iki rugsėjo/spalio pabaigos, priklausomai nuo darbo rezultatų, su galimybe dirbti visus metus.

Atlyginimas

1200 Eur atskaičiavus mokesčius
CVB client

Nordic Holding

"Nordic holding" du padaliniai - Rondeslottet viešbutis ir Pyntaberget viešbutis - įsikūrę Norvegijoje, apsupti įstabia gamta ir kraštovaizdžiu.

Viešbutis Rondeslotte turi 74 kambarius.
Viešbutis Pyntaberget turi 58 kambarius.
Informacija apie Nordic Holding
849 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donatas Dūda