Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Valytoja (-as)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Septyni kalnai“

Darbo pobūdis

Privačių namų, ofisų, kavinių, barų ir kitų objektų valymas Norvegijoje (Bergeno mieste).

Reikalavimai

  • Valymo darbų patirtis (privalumas);
  • Geros anglų arba norvegų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas bei vairavimo įgūdžiai (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Pastovų ir nuolatinį darbo grafiką;
  • Gerą darbo užmokestį;
  • Apgyvendinimą.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Septyni kalnai“

UAB "Septyni kalnai" įmonė, užsiimanti profesionalių namų bei objektų valymo paslaugų teikimu, Bergeno mieste (Norvegijoje).
informacija apie UAB „Septyni kalnai“
796 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.