CVB client

Valytoja (-as)

730 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla

Darbo pobūdis

Siūlome darbo vietą valytojai (-ui) Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje (Šeškinės g. 25) 1 etatas.

Jūs būsite atsakinga (-as) už:
  • nuolatinės švaros palaikymą Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • darbštumas,
  • atsakingumas,
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje,
  • pageidautina valytojos (-o) darbo patirtis,
  • noras dirbti ugdymo įstaigoje.

Įmonė siūlo

Biuras

Dviračių saugykla

Atlyginimas

730 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla

Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Vilniuje, Šeškinės g. 25, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių kalba.
informacija apie Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
1555 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
91
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 959 €
25% uždirba 959-1612 €
25% uždirba 1612-1995 €
25% uždirba nuo 1995 €