Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Karoliniškių poliklinika
More about company »

Valytoja

Vilnius - VšĮ Karoliniškių poliklinika

Darbo pobūdis

Įstaigos patalpų valymas , švaros palikymas darbo vietose.

Reikalavimai

Valytojos darbo patirtis.
Valymo su grindų plovimo mašinomis patirtis - privalumas.
Atsakingumas, organizuotumas, paslaugumas, kruopštumas, komunikabilumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

VšĮ Karoliniškių poliklinikos veiklos sritis - organizuoti ir teikti pacientams kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas. Jei nori dirbti su medicinos srities profesionalais, pasirengęs augti ir siekti geriausių rezultatų, vertini pagarbą ir paslaugumą žmogui, esi iniciatyvus, atsakingas, bendraujantis ir pozityvus, darbe gebėtum vadovautis principu „Jums ir dėl Jūsų“, VšĮ Karoliniškių poliklinika kviečia į savo komandą!

Daugiau informacjos - , .
Įmonėje vid. atlyginimas 837€
3% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)