Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

VALYTOJAS (-A) 0,5 et.

Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Darbas populiarioje parduotuvėje (Jonavos g.);
  • Patalpų švaros palaikymas;
  • Kiti pagalbiniai darbai;
  • Darbo grafikas slenkantis. Nuo 7h. iki 11 h. Yra galimybė dirbti nuo 6h. iki 10h ryto.

Reikalavimai

  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Patirtis dirbant su valymo mašina (privalumas);
  • Galimybė kuo skubiau pradėti darbą.

Mes jums siūlome

  • Darbą didelėje, patikimoje užsienio kapitalo įmonėje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Emplonet - personalo valdymo, atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje.

Daugiau informacijos - Lina.