Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Viada LT“
More about company »

Valytojas (-a) Kauno r. Kumpių k.

Kaunas - UAB „Viada LT“

Darbo pobūdis

Rūpinimasis degalinės vidaus patalpomis ir aplinka

Reikalavimai

Darbštumas, atsakingumas

Mes jums siūlome

  • slenkantį darbo grafiką;
  • specialias įmonės nuolaidas;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu);
  • kitas papildomas motyvacines priemones.

VIADA - tai daugiau nei 120 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais.
Informacija apie UAB „Viada LT“
976 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
1213
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-903 €
25% uždirba 903-1098 €
25% uždirba nuo 1098 €
Vadovas: Vytautas Karlavičius