Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncernas VIKONDA
More about company »

Valytojas (-a)

555 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kėdainiai - Koncernas VIKONDA

Darbo pobūdis

Sandėlių ir kitų patalpų valymas, plovimas rankiniu ir automatizuotu būdu;
Paskirtų administracinių patalpų valymas;
Paskirtos įmonės teritorijos dalies tvarkos palaikymas, priežiūra (šlavimas, valymas, plovimas).

Reikalavimai

Specialių reikalavimų nėra.

Kita info:

Kelionė į darbą iš jo įmonės autobusu (nemokamai);
Laiku mokamas atlyginimas;
Socialinės garantijos;
Draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

555 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - UAB Kėdainių konservų fabrike.

Dėl informacijos galite kreiptis tel. +370 620 93882