Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vamzdynų montuotojai

Užsienis: Olandija - UAB „SIDC Group“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių vamzdynų montuotojų darbui gamyklose Olandijoje.
  • Darbas komandiruočių pagrindu;
  • Įdarbinimas Lietuvos įmonėje;

Reikalavimai

  • Izometrinių brėžinių skaitymas (privalumas);
  • Anglų kalba (gerai);
  • B-VCA, VVL, OA, Flange sertifikatai (privalumas);
  • Neturintiems sertifikatų organizuojami kursai.

Mes jums siūlome

  • Pasibaigus darbams viename objekte, Jūs busite siunčiamas į kitą objektą.
  • Kreiptis telefonu: .

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas:
Nuo 13 iki 14 €/val. į rankas.
CVB client

UAB „SIDC Group“

SIDC kompanija įkurta 2010 metais. Kompanija tiekia rangovo paslaugas ir tiekia žmogiškuosius išteklius šiose pramonės šakose:
  • Naftos ir dujų;
  • Elektros jėgainių statybos;
  • Laivų statybos ir remonto;
  • Civilinės statybos.

Vykdome įvairius metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo darbus (metalo konstrukcijos, talpyklų gamyba, ventiliacijos sistemos, šiluminių katilų montavimas).

Mes vykdome projektus Belgijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Estijoje, Brazilijoje.
Informacija apie UAB „SIDC Group“
2125 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Simas Rindeikis