Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

VAMZDYNŲ MONTUOTOJAS LAIVUOSE

Užsienis: Vokietija - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

Reikalingi patyrę vamzdynų montuotojai laivuose, laivų blokuose, laivų statyklose.
Darbas lietuvių komandoje.

Reikalavimai

  • darbo patirtis (ne mažiau 2 metai);
  • BRĖŽINIŲ SKAITYMAS (būtina);
  • savarankiškas darbas;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • anglų vokiečių kalba - privalumas;
  • galimybė vykti nuosavu automobiliu - privalumas.

Mes jums siūlome

Ieškome su patirtimi vamzdynų montuotojų darbams laivuose, laivų statyklose. Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
Laukiame Jūsų!

Siūlome:
  • gerą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui;
  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: .

svetainės:

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Norvegijoje,Japonijoje ir kt. šalyse.