Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Forgedot“

Vamzdynų montuotojas

Nuo 14 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Forgedot“

Darbo pobūdis

  • Įvairaus tipo metalo vamzdžių montavimas laivų sekcijose pagal pateiktus techninius brėžinius (izometrija);
  • atliktų darbų vizualinės kontrolės vertinimas;
  • darbas komandiruočių principu: 8 savaitės komandiruotėje, 2-3 savaitės poilsis namuose;
  • darbo vieta: šiaurės Olandija.

Reikalavimai

  • Ne trumpesnė nei 2 metų darbo patirtis vamzdynų montavime;
  • techninių brėžinių skaitymas (paprasti ir 3D);
  • VCA sertifikatas;
  • anglų kalbos mokėjimas (privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes Jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą;
  • suorganizuotą ir apmokėtą kelionę į darbo vietą ir atgal;
  • nemokamą ir patogų apgyvendinimą;
  • visus reikalingus darbo rūbus ir įrankius;
  • atlyginimą atitinkantį Jūsų kvalifikaciją (apytiksliai nuo 14 eur/val. į rankas);
  • visada pasiruošusius padėti draugiškus personalo ir projektų koordinatorius!

Atlyginimas

Nuo 14 €/val. į rankas
Galutinis atlyginimas derinamas pokalbio metu.

Esame auganti įmonė, plečianti savo veiklą užsienyje. Specializuojames į pramoninių ir visuomeninių pastatų statybą, renovaciją, statinių vidaus apdailą, metalo konstrukcijų ir laivų korpusų surinkimą bei suvirinimo paslaugų teikimą.
informacija apie UAB „Forgedot“
1105 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1061 €
25% uždirba 1061-1061 €
25% uždirba nuo 1061 €