Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV Industries“

PLASTIKINIŲ VAMZDŽIŲ MONTUOTOJAS

12-16 €/val. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

Ieškome plastikinių vamzdžių montuotojų ir plastikinių vamzdžių suvirintojų.
Darbas laivuose. Darbai vyksta viduje.
Darbo vieta: Olandija.
Darbo valandos: 50 val/sav.

Reikalavimai darbuotojui

  • Plastikinių vamzdžių virinimo patirtis (Mirror welding) #1 video
  • Presuojamų vamzdžių montavimo patirtis (Geberit Mepla sistemos) #2 video

PVZ:.

  • Izometrinių brėžinių skaitymas
  • VCA sertifikatas
  • Anglų kalba
  • Vokiečių kalba (privalumas)

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
Laiku mokėti sutartą atlyginimą bei motyvuojančius priedus
Padengti visas būsto bei transporto išlaidas
Suteikti visas darbui reikalingas priemones
Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip puikiam specialistui
Bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų

Atlyginimas

12-16 €/val. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos darbinės patirties.

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.