Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dagnis“

Vamzdynų montuotojas, vamzdžių klojėjas būtina b kategorija

800-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Dagnis“

Darbo pobūdis

Lauko vandentiekio, drenažo, nuotekų sistemų montavimas Vakarų Lietuvoje. Būtina patirtis ir B kategorija

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažiau nei 2 metų patirtis lauko inžinerinių tinklų srityje;
Orientacija į rezultatą ir tikslo siekimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Noras augti ir tobulėti;
Punktualumas;
Be žalingų įpročių;
B kategorija;

Įmonė siūlo

Įdomų ir perspektyvų darbą, galimybes tobulėti;
Puikų kolektyvą, pagalbą bei bendrų tikslų siekimą;
Patrauklią premijavimo sistemą, stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir priedus;
Visas darbui būtinas priemones;
Vidinius mokymus;
Paskatinimus už iniciatyvumą.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Užsiimame Lauko vandentiekio, nuotekų, drenažo sistemų statyba.
Esame didžiausių biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojų atstovai vakarų Lietuvoje. UAB "Dagnis" specializuojasi nuotekų sistemų montavimo darbuose. Nuotekų sistemas dažniausiai sumontuojame per vieną darbo dieną. Taip pat įrengiame vandentiekio, drenažo ar lietaus nuvedimo sistemas, kanalų, griovų gilinimo darbus. Darbai atliekami greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.