Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eikos statyba"
More about company »

Vamzdynų montuotojas

Vilnius - UAB "Eikos statyba"

Darbo pobūdis

  • Vandentiekio ir Nuotekų vamzdynų ir jų dalių montavimas, klojimas;
  • Siurblinių surinkimas;
  • Vandentiekio kamerų montavimas;
  • Hidrantų įrengimas;
  • Įvairių mazgų surinkimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis inžinerinių tinklų srityje 3-5 metai;
  • Mokėjimas niveliuoti.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį.

UAB „Eikos statyba“, statybos sektoriuje įsitvirtinusi nuo 2002 metų. Per 17 metų nepertraukiamo darbo, įmonė įgijo svarią patirtį bei užsitarnavo patikimos ir stabilios įmonės vardą. 2017 metais, įmonė įtraukta į 5 % stabiliausių Lietuvos įmonių sąrašą.

UAB „Eikos statyba“, siekdama užtikrinti darbuotojų gerovę, nepertraukiamą norą tobulėti, vadovaujasi bei nuolatos plėtoja vidinę motyvacijos sistemą, taip pat suteikia galimybę darbuotojui dirbti pagal tarptautinį BREEAM, BIM standartą. Siekdama geresnių rezultatų bei atsižvelgdama į darbuotojų poreikius, įmonė yra įdiegusi vidinę dokumentų valdymo bei projektų valdymo sistemą (PVS, DVS).
Informacija apie UAB "Eikos statyba"
1161 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 719 €
25% uždirba 719-1057 €
25% uždirba 1057-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €
Vadovas: Almantas Čebanauskas