Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sweco Lietuva“

Vandentiekio ir nuotekų (VN) projektavimo grupės vadovas (-ė)

2230-3340 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Sweco Lietuva“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie „Sweco“ bendruomenės kviečiame prisijungti Vandentiekio ir nuotekų (VN) projektavimo grupės vadovą (-ę) darbui Vilniuje ar Kaune:
  • Grupės veiklos planavimas ir darbų organizavimas, projektavimo proceso tobulinimas, komunikacija su užsakovais ir subrangovais
  • Vandentiekio ir nuotekų sistemų projektavimas Lietuvos ir užsienio rinkose
  • Užduočių koordinavimas su kitomis projekto dalims
  • Bendravimas su klientais, užsakovais, projekto vadovais
  • Poreikių, galimų sprendinių analizė, jų pateikimas ir derinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti su žmonėmis ir bendradarbiauti, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas bei atvirumas pokyčiams
  • Geri įgūdžiai dirbant Revit programa
  • PDV atestatas
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Galimybė prisidėti prie tvarių ir energiškai efektyvių didelės apimties ir įvairios paskirties projektų vystymo Lietuvoje ir užsienyje Pažangūs iš šiuolaikiški darbo įrankiai bei programinė įranga Draugiškas ir profesionalus kolektyvas, kuriame vertinamas iniciatyvumas, dalijimasis patirtimi ir orientacija į rezultatą Įmonės kultūrai puoselėti skirti renginiai bei sveikinimai ypatingoms progoms Papildomas sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Atlyginimas

2230-3340 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Visuomet greta užsakovui įsipareigoję inžinerijos profesionalai – kompanijos pagrindas, o sudėtingų inžinerinių uždavinių sprendimas – kasdienybė. Planuodami ir projektuodami tvarius ateities miestus bei jų bendruomenes, savo darbu užtikriname, kad tai, ko reikės gyventojams – švaraus vandens, šiltų namų, patogaus susisiekimo bei modernių pastatų – būtų pasiekiama jau šiandien. Esame pirmaujanti projektavimo įmonė Lietuvoje, o „Sweco“ grupėje mūsų dirba daugiau nei 18.000 darbuotojų.
informacija apie UAB „Sweco Lietuva“
2715 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
216
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1999 €
25% uždirba 1999-2512 €
25% uždirba 2512-3117 €
25% uždirba nuo 3117 €