Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Techno BIM“

VANDENTIEKIO, NUOTEKŲ ŠALINIMO SISTEMŲ PROJEKTUOTOJAS (-A) (PDV)

1100-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Techno BIM“

Darbo pobūdis

  • Įvairios paskirties pastatų vandentiekio ir nuotekų šalinimo (VN, LVN) sistemų projektavimas;
  • Techninių ir darbo projektų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kompiuterinių programų AutoCAD ir/arba Revit naudojimas;
  • Projekto dalies vadovo (-ės) atestatas būtų privalumas;

  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo patirties ir gebėjimų;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1100-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis gali svyruoti, priklausomai nuo patirties ir kompetencijų.

TECHNO BIM, UAB – vienija atsakingų ir patyrusių inžinierių, projekto dalių vadovų komandą. Projektuojami įvairios paskirties pastatai, atliekami techniniai ir darbo projektai. Projektuojama naudojant BIM (Building Information Modeling) modeliavimo programas, taip kuriant ir valdant visą inžinerinių sistemų informaciją visuose statinio projektavimo ir statybos etapuose.
informacija apie UAB „Techno BIM“
1305 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.