VARIKLIŲ REMONTO MECHANIKAS (SUNKVEŽIMIAI)

1400-2800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB SKUBA LIETUVA

Darbo pobūdis

  • Sunkiojo transporto variklių aptarnavimas, smulkus ir kapitalinis remontas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Variklių remonto darbo patirtis;
  • Automobilių sandaros ir veikimo principų išmanymas;
  • Atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Domėjimasis naujovėmis ir noras tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Visas reikalingas darbo priemones ir įrankius;
  • Socialines garantijas, motyvacinius priedus priklausančius nuo komandinio darbo rezultatų;
  • Aktyvų, atsakingą, nemonotonišką darbą naujame moderniame sunkvežimių remonto centre, esančiame adresu Ramygalos g. 202, Panevėžys;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Savo srities specialistų komandą;
  • Darbą 8:00 - 17:00 val. darbo dienomis;
  • Visą reikiamą pagalbą ir įvairialypę darbo patirtį nuo pirmos darbo dienos.

Atlyginimas

1400-2800 €/mėn. į rankas

UAB SKUBA LIETUVA

„SKUBA" GRUPĖ (www.skuba.lt) – viena iš didžiausių atsarginių sunkvežimių ir priekabų dalių prekybos bendrovių Europoje. Per 30 savo veiklos metų grupė išplėtė verslą į 17 Europos valstybių ir turi virš 1300 darbuotojų, kurių profesionalumas ir kompetencija padėjo „SKUBA" GRUPEI pelnyti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį tarp mūsų klientų – atsarginių dalių prekybos įmonių, sunkvežimių servisų, transportavimo bendrovių ir transporto priemonių parkų valdytojų.

Pagrindiniai „SKUBA" GRUPĖS veiklos principai – plataus atsarginių dalių (tiek originalių, tiek alternatyvių) asortimento tiekimas, patraukli kaina, greitas pristatymas. Tarp 200 mūsų nuolatinių tarptautinių tiekėjų yra gerai žinomų pasaulinių gigantų. Įmonių grupė plačiu atsarginių dalių asortimentu sieka užtikrinti, kad klientų poreikis atsarginėms dalims bus 100 proc. patenkintas.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
See all ads of this company (14)
informacija apie UAB SKUBA LIETUVA
3055 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
351
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2295 €
25% uždirba 2295-2860 €
25% uždirba 2860-3528 €
25% uždirba nuo 3528 €