Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SRS SERVISAS"
More about company »

Vėdinimo, kondicionavimo meistrai Vilniuje, Kaune

Vilnius - UAB "SRS SERVISAS"

Darbo pobūdis

  • Vėdinimo ortakių, oro paruošimo kamerų montavimas;
  • Kondicionavimo sistemų montavimas;
  • Santechninių mazgų montavimas.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Techninis išsilavinimas;
  • PK pažymėjimas (žemos įtampos įrenginių eksploatavimas, iki 1000V).

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Mechanikos žinios;
  • Elektrotechnikos supratimas;
  • Šaldymo įrangos supratimas;
  • Techninių brėžinių skaitymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

SRS įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2008 metų pradžioje. Per įmonės veiklos metus buvo suburta daugiau nei 150 įvairių sričių specialistus jungianti komanda, kuriuos vienija bendras tikslas – profesionaliai pasirūpinti klientų poreikiais. srsservisas.lt/
SRS įmonių grupę sudaro:
  • SRS gastro, kuri tiekia profesionalią virtuvės ir prekybos įrangą, ją remontuoja bei prižiūri. srsgastro.lt/
  • SRS statyba užsiima komercinių patalpų įrengimu pagal kliento pateiktą projektą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. srsstatyba.lt/
  • Reklamos-meistrai projektuoja, gamina, montuoja bei prižiūri įvairius reklaminius gaminius. reklamos-meistrai.lt/
Informacija apie UAB "SRS SERVISAS"
842 €
Vid. atlyginimas bruto
171
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintautas Karazija