Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SRS SERVISAS"
More about company »

Vėdinimo, kondicionavimo meistrai Vilniuje, Kaune

Vilnius - UAB "SRS SERVISAS"

Darbo pobūdis

  • Vėdinimo ortakių, oro paruošimo kamerų montavimas;
  • Kondicionavimo sistemų montavimas;
  • Santechninių mazgų montavimas.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Techninis išsilavinimas;
  • PK pažymėjimas (žemos įtampos įrenginių eksploatavimas, iki 1000V).

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Mechanikos žinios;
  • Elektrotechnikos supratimas;
  • Šaldymo įrangos supratimas;
  • Techninių brėžinių skaitymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „SRS servisas“ pradėjo savo veiklą 2008 metų pradžioje kaip įmonė, teikianti šias paslaugas:
  • vėdinimo, kondicionavimo sistemų montavimas, priežiūra;
  • maisto gamybos ir prekybos įrangos eksploatacinė priežiūra;
  • pastatų vidaus ir išorės įrengimas, remontas bei priežiūra;
  • reklamos projektavimas ir gamyba.

Įmonė plečiasi ir ieško profesionalų į savo kolektyvą.
Įmonėje vid. atlyginimas 724€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)