„Hirelabas“ įmonių grupė

VĖDINIMO SISTEMŲ MONTUOTOJAI (-os) ID12249

1900-2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 3 patirties turinčių vėdinimo sistemų montuotojų darbui Vokietijoje.
Darbo pobūdis: vėdinimo sistemų montavimas, vamzdžių išvedžiojimas po objektą. Darbas su bormašine ir fleksu.
Darbo laikas: dirbama 9 valandas per dieną.
Darbo vieta: Hamburgas, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Gebėjimas dirbti su fleksu ir gręžimo įrankiais;
Anglų arba vokiečių kalba;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Nemokamą įdarbinimą vokiškoje įmonėje;
Nemokamą apgyvendinimą;
16 Eur valandinį brutto atlyginimą;
Visas vokiškas socialines garantijas.

Atlyginimas

1900-2300 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.